Kipa 30 Kasım-13 Aralık İndirim Günleri

Artık hemen hemen her yerde bulunan Kipa Marketler Zincirinin 30 Kasım-13 Aralık tarihleri arasındaki indirimlerini sizlere sunuyoruz

30 Kasım – 13 Aralık tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm kipa marketlerde geçerli olan indirimlerin kataloğu altta sizler için paylaşılmıştır. Yılın son kampanyalarından bir tanesi olan bu kampanyada %40 varan indirimler siz müşterilerini bekliyor. Pek çok müşterinin isteklerine geri dönüş yapan Kipa her zamanki gibi kalitesinden hiç bir zaman ödün vermiyor.

 

Ayrıca Money Club kartı olanlara 60 tl üzerinde çok sürpriz indirimler de müşterilerini bekliyor olacak. Kasap etinden yılbaşı için çocuk oyuncaklarına kadar bir çok üründe Yılbaşı indirimleri mevcut olacak. Tüm ayları unutun. Yıl sonu gelmesinden dolayı hiç olmayan indirimler geliyor. Yılbaşı süsleri, sevdiklerinize elbiseler ve daha pek çok fazlası.. Siz de ailenizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız mutlaka yılbaşından önce Kipa’ya uğramayı unutmayınız. Mutlu alışverişler dileriz..

Kipa’nın Aktüel ürünlerinden sadece bazıları Alt kısımda yer almaktadır. Siz de Kipa Marketlerde indirime girmesini istediğiniz ürünleri alt kısımda yorumlar bölümüne iletebilirsiniz.

“Kipa 30 Kasım-13 Aralık İndirim Günleri” üzerine 1 yorum.

Bir Cevap Yazın