Kipa 13 – 31 Aralık 2017 Yılın Son Kampanyaları

Artık neredeyse hemen her yerde bulunan kipa marketler zincirinin 13 – 31 aralık tarihleri arasındaki indirimlerini sizlere sunuyoruz

13 – 31 aralık tarihleri arasında Türkiye genelinde bütün kipa marketlerde geçerli olan indirimlerin kataloğu altta sizler için paylaşılmıştır. Yılın son kampanyalarından bir tanesi olan bu kampanyada %40 varan indirimler siz müşterilerini bekliyor. Bir çok müşterinin isteklerine geri dönüş meydana getiren kipa her zamanki şeklinde kalitesinden hiç bir vakit ödün vermiyor.

Bazı özel ürünlerde yılbaşına özel kampanyalar olacak. Saatlik şok indirimler de müşterileri bekliyor. Yılbaşı için çocuk oyuncaklarından yılbaşı ağacına kadar çoğu üründe yılbaşı indirimleri mevcut olacak. Tüm bu seneki kampanyaları unutun. Asıl kampanya şimdi geliyor olacak. Yıl sonu gelmesinden dolayı hiç olmayan indirimler geliyor. Yılbaşı süsleri, sevdiklerinize elbiseler ve daha pek çok fazlası..Kasada alışverişinize karşılık verilecek özel çekler. Siz de ailenizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız ne olursa olsun yılbaşından önce kipa’ya uğramayı ihmal etmeyinız. Sevinçli alışverişler dileriz..

Kipa’nın aktüel ürünlerinden ancak bazıları alt kısımda yer almaktadır. Siz de kipa marketlerde indirime girmesini dilediğiniz ürünleri alt kısımda yorumlar bölümüne iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın