Carrefoursa 5-31 Aralık 2017 Yılbaşı Kataloğu

Carrefoursa marketlerde bu hafta içerisinde markete gelecek ürünler neler ? Müşterilerini bu hafta hangi sürprizler bekliyor? İşte Carrefoursa 5-31 Aralık Yılbaşı aktüel ürünler kataloğundan detaylar, siz değerli takipçilerimizle…

Carrefoursa aktüel kataloğunun Türkiye genelinde yayınlanmasıyla beraber markete gelecek indirimli ürünlerde belli oldu. Carrefoursa 5-31 Aralık Yılbaşı kataloğuna gelen ürünleri sizlere açıklamaya başlıyoruz.

Carrefoursa 15 gün süre ile yapılan yılbaşı ve hafta boyunca süren Carrefoursa 2 haftalık Kampanya başladı. Yıl sonuna gelirken yeni yıl içinde pek çok ürünler dahil edilmiştir. Yılbaşı süslerinden yılbaşı ağacına kadar pek çok ürün yer almaktadır.Yeni katalogta satışa sunulan ürünler yine göz kamaştırıyor. Satışa sunulan onlarca üründe %40’a varan fiyat indirimi yapılmaktadır.

Yeni kampanya süresince geçerli olacak Carrefoursa 5-31 Aralık Yılbaşı aktüel kataloğunun yayınlanması ile birlikte Çarşamba gününden itibaren müşterileri bekleyecek indirimli ürünler de belli oldu. İşte 5-31 Aralık Yılbaşı 2017 Carrefoursa kataloğunda bulunan indirimli ürünlerden bazıları aşağıdaki katalogta mevcuttur.

Ürünler belli olmuştur. Yiyecekten elektroniğe ve yılbaşı hediyelerine pek çok ürünler sizlerle.

Aktüel ürünler kataloğu yayınlandığında aşağı satıra ekleme yapılacaktır.

Aşağıda katalog ürünleri belirtilmiştir

 

 

Bir Cevap Yazın