Carrefoursa 30 Kasım-13 Aralık İndirim Kataloğu

Carrefoursa marketlerde bu hafta içerisinde markete gelecek ürünler neler ? Müşterilerini bu hafta hangi sürprizler bekliyor? İşte Carrefoursa 30 Kasım-13 Aralık aktüel ürünler kataloğundan detaylar, siz değerli takipçilerimizle…

Carrefoursa aktüel kataloğunun Türkiye genelinde yayınlanmasıyla beraber markete gelecek indirimli ürünlerde belli oldu. Carrefoursa 30 Kasım-13 Aralık 2017 kataloğuna gelen ürünleri sizlere açıklamaya başlıyoruz.

Carrefoursa 15 gün süre ile yapılan ve hafta boyunca süren Carrefoursa 2 haftalık Kampanya başladı. Yıl sonuna gelirken yeni yıl içinde pek çok ürünler dahil edilmiştir. Yılbaşı süslerinden yılbaşı ağacına kadar pek çok ürün yer almaktadır.Yeni katalogta satışa sunulan ürünler yine göz kamaştırıyor. Satışa sunulan onlarca üründe %30’a varan fiyat indirimi yapılmaktadır.

Yeni kampanya süresince geçerli olacak Carrefoursa 30 Kasım-13 Aralık 2017 aktüel kataloğunun yayınlanması ile birlikte Çarşamba gününden itibaren müşterileri bekleyecek indirimli ürünler de belli oldu. İşte 30 Kasım-13 Aralık 2017 Carrefoursa kataloğunda yer alan indirimli ürünlerden bazıları:

Ürünler belli olmuştur. Yiyecekten elektroniğe pek çok ürünler sizlerle.

Aktüel ürünler kataloğu yayınlandığında aşağı satıra ekleme yapılacaktır.

Aşağıda katalog ürünleri belirtilmiştir

Bir Cevap Yazın