Avon Aralık 2017 Kataloğu

Avon’un Aralık ayı kataloğu ortaya çıktı. Bu zamanda beklentiler oldukça yüksek. Çünkü artık 2017’yi arkamızda bırakıyoruz.

Avon bitişi muhteşem indirimlerle yapmak istiyor. Oldukça bol hediyelerin bulunduğu kataloğu sizlere sunacağız. Artık bildiğiniz üzere Avon 13 katalog yayınlamaktadır. K13 kataloğu olan bu dergi aynı anda Avon’un Yılbaşı Kataloğu olarak görülebilir. Artık eskiden olduğu gibi k14 kataloğunu aramayın çünkü çıkmayacak :). Son senelerin en güzel en dolu bol hediyeli kataloğu sizlere sunuyoruz. Çıkan kataloğun oldukça sevileceği oldukça aşikar.

Yeni çıkan parfüm seçenekleri ve 2 al 1 öde kampanyaları sizleri kendisine çekecek.İlk olarak karşımıza mükemmel ve kaliteli kozmetik ürünler çıkıyor. Ardından bolca hediyelik eşyalar bolca sürprizler yer almakta. Neredeyse %50 indirim bulunan ürünler de bulunmakta. Bu noktada tabiiki sevdiklerine bir hediye almak isteyenler bu kataloğa bakmak isteyebilirler. İsterseniz katalog üyesi olarak ürünleri oldukça uygun fiyata alma olanağına da sahipsiniz. Avon en büyük temennisi 2018 yılı 2017 yılınızdan iyi olmasıdır. ürünaktüel.com

Bir Cevap Yazın